GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Müşteri Hizmetleri

Hakkımızda

2020 yılında sektöre yeni atılmış bir ekibiz. Kurduğumuz hayaller ve ulaştığımız hedeflerle bugünlere ulaştık. Online alışverişi geliştirdik, hizmet anlayışımızla fark yarattık.Amacımız  Hem çok büyümek hem de çok sevilmek!

mzlticaret.com sitemiz, deri  malzemeleri alanında en kaliteli ürünleri tüketiciye en uygun fiyatlarla sunma amacıyla 2020 yılında Tosun Ticaret (Deri Çanta & Ayakkabı) Toptan Ticaret. şti. tarafından kurulmuştur.  Antalyada  bulunan firmamız her zaman müşterilerinin memnuniyetini öncelikleri arasında ilk sıraya koymuştur. Bu yaklaşımımızı E-ticaret sitemizden yapılan alışverişler için de aynı titizlikle göstermeye devam etmekteyiz. Müşterilerimizin verdikleri siparişlerin en kısa sürede kendilerine ulaşması için sürekli olarak stoklu çalışmaktayız.

mzlticaret.com sitemiz üzerinden yaptığınız alışverişlerin en sorunsuz şekilde gerçekleşmesi ve gerekli durumlarda iptal, iade ve değişim taleplerinin hızla işleme alınabilmesi için müşteri hizmetlerimiz her zaman sizi dinlemeye ve çözüm üretmeye hazırdır. İyi alışverişler dileriz!

.

Her zaman bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz, iyi alışverişler dileriz.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.